• Default font size
  • Decrease font size

Törökország-Románia 0-1

E-mail Nyomtatás PDF

Harmadik mérkőzését is megnyerte a román válogatott a 2014-es brazíliai labdarúgó-világbajnokság európai selejtezősorozatában. Victor Piturca legényei Andorra és Észtország csapatának legyőzése után az este Törökországban gyűjtötték be a három pontot, így továbbra is százszázalékos a mérlegük. Isztambulban Gheorghe Grozav az első félidő hosszabbításában lőtt gólt Mihai Pintilii nagyszerű beadásából. A magyar válogatott is 1-0-ra nyert Tallinban Észtország ellen. A gólt Hajnal Tamás szerezte a 47. percben. A csoport tegnapi harmadik mérkőzésén Hollandia Van der Vaart, Huntelaar és Schaken góljaival győzött 3-0-ra Andorra ellen. A csoport ranglistáját Hollandia és Románia vezeti 9-9 ponttal, harmadik Magyarország 6 és negyedik Törökország 3 ponttal. Észtország és Andorra pont nélkül állnak a harmadik forduló után.

Műsor | Hírek | Sport | Törökország-Románia 0-1